Texas Instruments Yetkili Türkiye Distribütörü

Edison Robotics Tek Yetkili Distribütörü

Mühendis Çocuk Eğitim Setleri Üreticisi

STEM & Maker Eğitimleri

STEM ve Maker alanlarında uzmanların özenle kurguladığı öğrenme alanlarına ve öğrenen düzeylerine uygun eğitimlerin planlanması, uygulanması, ölçme ve değerlendirmesinin yapılması.

Kodlama Eğitimleri

Geleceğin dili olan kodlama eğitimi ile herkesi tanıştırmak amacıyla hemen her yaş seviyesi, ve tecrübe seviyesinde kodlama eğitimleri verilmektedir. Bu süreç sonunda katılımcılar kendi algoritmalarını oluşturabilmektedir, bu algoritmalara göre kodlarını yazabilmektedirler.

Robotik Eğitimleri

Kodlama eğitimlerinin devamında robotik eğitimlere yer verilmesi gerekmektedir. Bu nedenle süreçte öncelikle mikrodenetleyici kartların kullanımını ve kodlamasını öğrenen katılımcılar daha sonra farklı yapbozlar ile inşa ettikleri yapıları/nesneleri bu kartlar ile kontrol etmeyi öğrenmektedirler.

STEM & Makers Eğitim Materyalleri Geliştirilmesi

21. yüzyıl becerileri ve endüstri 4.0 ihtiyaçlarına yönelik eğitimlerde kullanılmak üzere alana özgü becerileri içeren ve bu becerilerin kazanıma dönüştürülmesini destekleyecek dökümantasyon ve öğrenme paradigmaları ile desteklenmiş materyallerin geliştirilmesi ve satışı.

STEM & Makers Lab Kurulumu ve Lab Eğitimleri

21. yüzyıl becerileri ve endüstri 4.0 ihtiyaçlarına yönelik eğitim vermek isteyen eğitim kurumlarında istenilen özellikte amaca özgü laboratuvarların kurulması ve ilgili eğitimcilere sertifikalı eğitimlerin verilmesi.

IB (The International Baccalaureate®) Okullarına Özel Texas Instruments Ürünleri Destekli Eğitimler

IB (The International Baccalaureate®) okulları için özel planlanmış olan eğitimlerde TI-84 serisi cihazlar, TI-Nspire™ teknolojisi ile STEM eğitimleri için özel olarak geliştirilen TI-Nspire™ CX, TI-Nspire™ CX CAS ve TI-Nspire™ Lab Cradle ürünleri kullanılmaktadır. Bu ürünlerin yanında TI-Innovator™ Hub yardımı ile kodlama eğitiminin sürece katılması sağlanmaktadır.

STEM Okulu kurma Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

STEM okulu olmak isteyen öğretim kurumlarının ihtiyaçlarının belirlenmesi ve STEM okulu olma yolundaki tüm materyal ve eğitim ihtiyaçlarını karşılayarak danışmanlık ve destek hizmetlerinin sunulması.